Міжнародна Академія «Амеліт»

Наш підхід

Місія та Бачення

Міжнародна Академія «Амеліт» – це молодий, інноваційний та амбітний проект! Дистанційне навчання, майстер-класи та вебінари для стоматологів – основа діяльності Академії.

Якісні стоматологічні матеріали провідних світових виробників, кращі ціни та самий високий сервіс – ще не все, що необхідно для того, щоб мати успіх стоматолога. Лікарю необхідні нові професійні знання! Вони дають можливість підвищувати кваліфікацію та майстерність лікаря, а значить і мати гарантований успіх у досягненні необхідних результатів!

Сьогодні Міжнародна Академія «Амеліт» – це найкращі лектори, спеціалісти свого профілю, професіонали різних напрямів сфери стоматології. Це авторські вебінари та онлайн курси. Це найкращий досвід, зібраний для Вас на одному порталі в доступній формі. Навчання в Академії буде корисно та цікаво як лікарям з досвідом, так і студентам стоматологічних ВУЗів та спеціалістам-початківцям.

Профільні вебінари та онлайн курси розраховані на стоматологів всіх спеціалізацій, зубних техніків, власників та керівників стоматологічних клінік, медсестер та адміністраторів медичних закладів.

Мета будь-якого вебінару та онлайн-курсу – щоб кожен учасник міг одразу реалізувати отримані знання та досвід на практиці.

АНДРІЙ МЕЛЬНИЧЕНКО
Наше натхнення

Найвизначні проекти

Наша гордість

Найцінніший результат – це досвід

0

Років досвіду

0

Задоволених клієнтів

0

Тематичних програм

0

Проведених заходів

Зустрічай команду

Магія починається з…

Андрій МельниченкоАвтор ідеї, керівник
Олександра ВакулікОрганізатор освітніх програм
Наталія СорокаМаркетинг-менеджер